Aktualności

Płatność za dostęp do "Postępowania kwalifikacyjnego do SC"

 
Picture of Admin JT
Płatność za dostęp do "Postępowania kwalifikacyjnego do SC"
by Admin JT - Thursday, 9 April 2015, 9:56 AM
 Instrukcja płatności za dostęp do Postępowania kwalifikacyjnego do SC dla osób nieuczestniczących w kursach stacjonarnychMożliwość 1. Dokonanie płatności przez system PayPal (zalecane)

Po dokonaniu płatności (zależnie od kursu + opłata transakcyjna [1 zł w przypadku płatności kartą kredytową] ) system automatycznie zapisuje użytkownika na kurs udostępniając zasoby na okres 12 miesięcy. Ingerencja osób trzecich jest zbędna. W razie zaistniałych problemów prosimy o informację mailową na adres jacek.tomaszewski@cityschool.pl .

Możliwość 2. Dokonanie płatności przelewem bezpośrednio na konto Cityschool

Po dokonaniu płatności (zależnie od kursu) należy zgłosić mailem (sluzbacywilna@cityschool.pl) lub telefonicznie (530 794 580) ten fakt do koordynatora kursu. Procedura wydłuża się dodatkowo o czas potrzebny na zaksięgowanie kwoty, informację zwrotną z działu księgowego oraz manualne zapisanie użytkownika na kurs.
Ze względu na natychmiastowy dostęp do zasobów zalecamy Państwu pierwszą formę płatności. Wiąże się ona, co prawda, z dodatkowym kosztem za samą płatność pobieraną przez system PayPal, jednak opłata ta - jak sądzimy - nie stanowi istotnego uszczuplenia portfela naszego szanownego Klienta.